Elektrické lokomotivy

Lokomotivy ČSD řady E422.0                                                            18.4.2022
 
Nastavení pro lokomotivu řady E422.0 ČSD. Nastavení je provedeno pro čtveřici modelů těchto lokomotiv od Jardy Skůry (hledejte až na konci). Kapesní Bobinky jsou pro trakční soustavu 1,5kV avšak disponují pro užití v OR mnoha funkcemi: trakční charakteristika, dynamická brzda, el.topení do vozů atp.
Směrování zvuků: Směrování zvuků: Balík zvuků pro elektrické lokomotivy od Jacka
Směrování kabiny: Použita kabina pro větší Bobinu řady E499.0 původem od Arwyho a pozdějšími úpravami pro OR. Bohužel kvalita je poplatná době vzniku a kontrolér neukazuje přesně každou polohu stupňů.
Lokomotivy ČD řady 163 s WTB                                                           17.3.2021
 
Nastavení pro lokomotivu řady 163 ČD s řízením WTB. Nastavení je provedeno na repaint lokomotivy 163.077-1 od Zbyndi z webu Česko-slovenský trainset. Z balíčku postačí použít jen model. K dispozici je trakční i brzdová charakteristika. Nastavení je součástí balíku vozidel pro vratné soupravy s řízením WTB.
Směrování zvuků: Balík zvukov pre rušne radu x6x ver.2.1 od Andreje  Modely pre MSTS a Railworks
Směrování kabiny: Použita kabina pro řadu 163 WTB od wincek007 z webu Česko-slovenský trainset v modifikaci pro OR ( signalizace otv. dveří atp.). Modifikovaná kabina je součástí balíčku nastavení. Pro optimální zobrazení dat na displejích je potřeba instalovat i přiložený font.
Lokomotivy ČD řady 162 s WTB                                                           17.3.2021
 
Nastavení pro lokomotivu řady 162 ČD s řízením WTB. Nastavení je provedeno na repaint lokomotivy 162.040-0 z webu Modely pre MSTS a Railworks. Z balíčku postačí použít jen model. K dispozici je trakční i brzdová charakteristika. Nastavení je součástí balíku vozidel pro vratné soupravy s řízením WTB.
Směrování zvuků: Balík zvukov pre rušne radu x6x ver.2.1 od Andreje  Modely pre MSTS a Railworks
Směrování kabiny: Použita kabina pro řadu 163 WTB v modifikaci pro OR ( signalizace otv. dveří atp.). Modifikovaná kabina je součástí balíčku nastavení pro lokomotivu 163 WTB.