Motorové lokomotivy

Všechna nastavení lokomotiv mají dle možností všechna dostupná rozšíření pro Open Rails. Ovládání startování motoru Shift+Z a CTRL+Z, nastavení parametrů motoru, výkon řízený dle tabulky trakčních charakteristik (podle dostupnosti grafu trakčních charakteristik, brzdění EDB podle křivky dle dostupnosti a automatickou regulaci rychlosti ARR (má-li skutečná lokomotiva).

Všechna nastavení jsou napsány zcela nově, využívají všech dostupných parametrů Open Rails pro danou kategorii vozidla.

 

   Prototypové lokomotivy řady T698.0                                           24.3.2023
 
Nastavení na model prototypové dvoudílné lokomotivy ČSD T698.001 od Jardy Skůry. Model je k dispozici na zatím stále funkčních stránkách a postačí použít pouze samotný model a textury.
Směrování kabiny: Použita původní upravená kabina pro tuto řadu lokomotiv od Juraje Prodaje. Kabinu jsem dále upravil pro fungování pod OR, doplnil dalšími přístroji.
Směrování zvuků: Balík zvuků pro motorové lokomotivy od Jacka.
   Nákladní lokomotivy T678.012 a T678.0010                              24.3.2023
 
Nastavení na model lokomotivy ČSD T678.012 „Pomeranč“ od Jardy Skůry. Na stejný model je v balíčku ještě repaint T678.0010 od Carlose. Modely a textury je součástí balíčku, jsou upraveny pero varianty bez strojvedoucího.
Směrování kabiny: Použita původní upravená kabina pro tuto řadu lokomotiv od Arwyho. Kabinu jsem dále upravil pro fungování pod OR, doplnil dalšími přístroji.
Směrování zvuků: Balík zvuků pro motorové lokomotivy od Jacka.
  Těžká posunovací lokomotiva řady T669.0                                 24.3.2023
 
Nastavení na dva repainty těžké posunovací lokomotivy ČSD T669.001 a T669.016. První čmelák je od Pikka a druhý od Juraje prodaje, oba na model Ondřeje Janiše. Modely jsou součástí balíčku, upraveny pro oba směry a průhled z kabiny. 
Směrování kabiny: Použita původní upravená kabina pro tuto řadu lokomotivy od Dussa. Kabinu jsem dále upravil pro fungování pod OR, doplnil dalšími přístroji a průhledy na kapotu. Je součástí balíčku.
Směrování zvuků: Balík zvuků pro motorové lokomotivy od Jacka. Nastavení je přizpůsobené startu motoru z klidu.