Nová sekce pro stažení: Trainset pro trať JZD

Trať neztratila s časem nic ze svého kouzla, pod ORTS funguje a kupodivu si získala oblibu i v zahraničí. Sám se stále počítám mezi nadšence této trati, v minulosti jsem i několika repainty přispěl. Při převodu MSTS trainsetu do ORTS však vozidla pro JZD zůstávala na „slepé“ koleji. To jsem se ale rozhodl změnit.
Aby bylo po trati s čím jezdit, otevřel jsem původnímu trainsetu vlastní rubriku. Po konzultacích s původním správcem archívu pominuly i důvody ilegality a statutu „neveřejný trainset“. Pokud budu vědět něco o původu modelu, uvedu to v popisu. Naprostá většina vozidel obdržela od různých autorů repaint speciálně pro vozový park Jihomoravské Zimrmanovy dráhy.
Nastavením tento vozový park pro fiktivní trať však nijak nezaostává. Ač je to všehochuť ze všech možných webů, které se věnují (většinou již historie) úzkému rozchodu pro MSTS, mají všechna vozidla nové nastavení ORTS. Často i s dynamickým nákladem nebo variantou sací brzdy. Zbude-li čas, mám v plánu i doplnění trati JZD o několik nakládacích/vykládacích bodů. Bylo by to formou samostatného aktualizačního balíčku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nové ke stažení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.